| | | | | | | |
חיפוש
שיווק מתקדם באינטרנט
אתם נמצאים ב:

פרסום בגוגל בתוצאות החיפוש הממומנות

Google Adwords הינה מערכת פרסום בגוגל באזור התוצאות הממומנות. מערכת זו מאפשרת למפרסם להציג את מודעותיו לגולשים אשר חיפשו ביטויים מסוימים שנבחרו על ידו, ולשלם רק כאשר הגולש הקליק על המודעה והועבר אל אתר המפרסם. מודל תשלום זה נקרא Pay Per Click, תשלום לפי לחיצה, או בקיצור PPC.

לחצו כאן לקבלת הצעה לקידום PPC

המודעות מוצגות בשני איזורים בדף תוצאות החיפוש של גוגל, לצד התוצאות האורגניות ולעיתים גם מעליהן, תחת הכותרת "קישורים ממומנים".
על פי בחירת המפרסם, ניתן גם להציג את המודעות ב"רשת התוכן" של גוגל. מונח זה מתייחס לאתרי אינטרנט אשר מציגים בעמודיהם מודעות של גוגל. במקרה כזה, גוגל יציג את מודעות המפרסם באתרים אשר התוכן שלהם והנושא בו הם עוסקים קשורים לתוכן המודעה, מתוך כוונה להציג לגולש מודעות רלוונטיות.

Google Adwords היא כיום פלטפורמת הפרסום הגדולה ביותר באינטרנט.

לחצו כאן לקריאה מורחבת על פרסום באינטרנט

היתרונות בשימוש בפרסום בגוגל כמדיה פרסומית

 • מיקוד, מיקוד, מיקוד.
  בניגוד למדיות פרסומיות אחרות, הן באינטרנט והן בעולם הפיזי, הפרסום בגוגל הוא פרסום ממוקד. את המודעות שלנו יראו רק מי שהביעו התעניינות במוצר או בשירות שלנו, בכך שחיפשו ביטויי מפתח שאנו הגדרנו כקשורים למוצר.

 • תיזמון.
  המודעות מוצגות לגולש המחפש גוגל פרסום לדוגמא, הלקוח הפוטנציאלי, בתזמון הטוב ביותר מבחינתו כמשווקים. הגולש הכין לעצמו כוס קפה, התיישב מול המחשב וכעת הוא מחפש מוצר או שירות אשר יענו על צורך, יספקו רצון או יפתרו בעיה שיש לו. בדיוק ברגע זה תופיע לפניו המודעה שלנו, אשר אם תיבנה באופן מקצועי תגרום לגולש ללחוץ עליה ולהגיע אל האתר שלנו.

 • מחיר.
  אנחנו קובעים את המחיר. המערכת מאפשרת לנו לקבוע את המחיר המקסימאלי לקליק, את גובה התקציב היומי ויותר מזה – המערכת מתגמלת מפרסם מקצועי בכך שהיא מאפשרת לו להציג את מודעותיו במיקומים גבוהים יותר ובעלות נמוכה יותר.

 • שקיפות ומדידה.
  המערכת מאפשרת מעקב מדויק אחר כל הפרמטרים הנחוצים לניהול קמפיין יעיל ואפקטיבי וביניהם יחס ההקלקות על המודעות (היחס בין מספר הפעמים שהמודעה הוצגה ומספר הפעמים שהגולשים הקליקו עליה), מיקום המודעה, העלות הממוצעת לקליק, ויחס ההמרות (אחוז הגולשים שביצעו את הפעולה שרצינו שיבצעו באתר, בין אם זה השארת פרטים או רכישת מוצר). כאשר קמפיין הפירסום מנוהל על ידי בעל מקצוע, ניתוח נכון של המדדים הללו מאפשר גם להגדיל את הכנסות האתר וגם להגדיל את רווחו על ידי הקטנת העלות הפרסומית ללקוח.

למרות כל היתרונות הללו, בעלי אתרים רבים מספרים שהוציאו כסף רב במערכת מבלי להשיג לקוחות, שלא היו שבעי רצון מיחס ההחזר על ההשקעה שהצליחו להגיע אליו או שפשוט לא הצליחו להביא תנועה לאתר. מדוע?

כמו בקידום אתרים בתוצאות האורגניות (SEO) גם כאן קיימת תחרות ונדרש ידע מקצועי וניסיון רב כדי להגיע לתוצאות. בעמוד התוצאות הראשון של הקישורים הממומנים יש מקום רק למספר מוגבל של מודעות (8-10) ומודעה שלא הצליחה להגיע לעמוד הראשון, כנראה שלא תיחשף לעיני הגולש. דירוג המודעות נקבע על פי מספר מדדים, ביניהם המחיר לקליק שהציע המפרסם וציון האיכות של המודעה. מפרסם מקצועי ידע לבנות את הקמפיין כך שהמודעה תופיע במיקומים גבוהים ותשיג תנועה איכותית לאתר, תנועה של גולשים ההופכים ללקוחות, תוך הקטנת העלות ללקוח.

אופטיוייז מציעה ללקוחותיה שירות הקמת וניהול קמפיין מקצועי במערכת Google Adwords כמו גם במערכות PPC אחרות. אופטיוויז מעסיקה מקצועני שיווק ב Google אשר יבנו עבורך קמפיין פרסום יעיל ואפקטיבי שיביא תנועה לאתרך ויגדיל את רווחיו.

חשוב לדעת, קידום אתרים בתוצאות האורגניות (SEO) ופרסום בתשלום במנועי חיפוש (PPC) הם מוצרים משלימים באסטרטגית שיווק במנועי חיפוש. הצוות של אופטיוייז עומד לרשותך לייעוץ וגיבוש אסטרטגיה אשר תביא למימוש מלוא הפוטנציאל העסקי של אתרך.
, מנכ"ל החברה

מוזמנים להתייעץ
Optiwise - Web Marketing Experts
החרש 4, הוד השרון, בניין B
טל. 072-2754500
לקביעת פגישת יעוץ בלתי מחייבת,
אנא מלאו את הפרטים הבאים:
הסמכות
אנאליטיקס   אדוורדס

אורגני

ממומן

רשתות חברתיות

שימושי

קידום אתרים בגוגל

PPC

שיווק בפייסבוק

מדיניות פרטיות - עבודה עם צד שלישי

קידום אתרים לעסקים

פרסום בגוגל

קידום ברשתות חברתיות

מפת אתר

שיווק באינטרנט

שיפור יחסי המרה

פרסום בפייסבוק

איך להגיע

קידום אתרים

פרסום באינטרנט

טיפים לפרסום בפיסבוק

דרושים

שיווק ברשתות החברתיות

   
החרש 4, הוד השרון, בניין B 072-2754500      
Signed by  סידיטק - בניית אתרים