אודותינו

מי אנחנו?

Optiwise היא זרוע שירותי השיווק הדיגיטלי של חברת NGSoft ומתמחה במתן פתרון מקיף וכולל לשיווק מתקדם באינטרנט, באמצעות שורה של כלים מקצועיים מוכווני תוצאות. האפשרויות שמעניקה Optiwise מתאימות למגוון רחב של חברות ועסקים בתחומים שונים.

שיווק באינטרנט הוא תחום שהתקדם מאד בשנים האחרונות והפך מורכב לאין שיעור. זה כבר לא רק עולם של באנרים, פופ-אפים ותפוצת מיילים. יותר ויותר בתי עסק, חברות ומותגים מבינים את התהליך ומזדרזים להצטרף למהפך. כיום, על מנת שהשיווק באינטרנט יהיה אפקטיבי ויביא לתוצאות הרצויות, יש להשתמש בכמה משיטות השיווק המתקדמות והמקצועיות ביותר, המשלבות בין קידום במונעי חיפוש, פרסום ממוקד, הפניות לאתר האורגני, חדשנות, עדכנות, יצירתיות, הומור, ושיתוף הלקוח בתכנים ובחוויה. בעולם התזזיתי, התחרותי והדיגיטלי של ימינו עלינו להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

האנשים מאחורי OPTIWISE

המחויבות האישית של כל אחד מאיתנו לספק תוצר איכותי, יצירתי ומשתלם, נובעת מה-DNA הייחודי שלנו לשמור תמיד על רף גבוה של מקצועיות ומומחיות, לצד איכות שירות גבוהה ללקוח.

הדר טלמור

הדר טלמור

ראש מחלקת SEO

ניצן סיננסקי

מנהל מחלקת ה-Web Marketing

יובל צפלר מומחה קידום אתרים

יובל צפלר

מומחה SEO

לנה צלר

מנהלת פרוייקטים

שחק איצקוביץ'

מתמחה

מדוע לשווק באינטרנט עם Optiwise?

שירותיה של Optiwise מעניקים פתרון שיווקי כולל לעסקים בינוניים וגדולים המעוניינים להגדיל בצורה אפקטיבית את הנוכחות ברשת האינטרנט ולהביא יותר הזדמנויות עסקיות.

עשרות לקוחות מרוצים. חברה גדולה רצינית ומבוססת

צוות מקצועי, מנוסה ומיומן של מומחי שיווק ופרסום באינטרנט, בעל יכולת לתת מענה מקיף לכל הצרכים הספציפיים לעסק שלך

כלים מדידים לפרסום ממומן לקבלת לידים ויחס המרה גבוה

טכנולוגיות ותוכנות ייחודיות שפותחו על ידי החברה במיוחד לצורך מעקב, ייעול, השבחת והאצת תהליכי הקידום והשיווק - ומבטיחות עמידה ביעדים מחד וחיסכון כלכלי מאידך

נוכחות מסיבית באינטרנט, הודות לרשת אתרים מהגדולות בישראל אותה מפעילה אופטיווייז, שבה משתמשים עשרות אלפי גולשים מדי יום

מחקר מתמשך ובלתי פוסק של תחום הפרסום, הקידום והשיווק באינטרנט בכלל וקידום אתרים בפרט, על ידי המומחים המובילים בישראל

עבודת קידום על פי מתודות מקובלות על מנועי החיפוש, תוך בניית דירוג האתר לטווח אורך והימנעות מחשיפה לפגיעה או ענישה מצד מנועי החיפוש

שירות נלווים כגון קופירייטינג, גרפיקה, ייעוץ ותמיכה טכנית

נגישות