אז מה הופך סרטון לויראלי?

4 באפריל 2012 /

הרצון לעשות סרטון פשוט, באפס הוצאות, שיפיץ את עצמו כגלים על פני הים ברחבי הרשת ועימו את המסר הפרסומי שלנו או העסק שלנו הוא רעיון אוטופי.

כולנו נפעמים מסרטונים קטנים שנהפכים לפופולריים במיוחד ברחבי הרשת ונצפים עשרות ומאות אלפי פעמים, ומזכים את גיבורי הסרטים לתהילת עולם. כולנו משתאים מהיכולת, מהעוצמה, מהאפקט של הויראליות. אך כדאי לדעת, כי מלבד סרטונים מקריים של קשתות בענן או חתולים או נפילות, או יציאות חד פעמיות כמו ג'סטין ביבר או רבקה בלאק, על מנת להפיק סרטון ויראלי שיעשה את העבודה מבלי לסמוך על המזל יש לתכנן מראש ולהכין את הקרקע הרבה זמן מראש.

הברירה בין לצלם סרטון מצחיק/מקורי/משעשע, להעלות אותו לרשת ולקוות לטוב ובין להתייחס לעניין כאל רציני ומקצועי, הכולל השקעה מתאימה, היא כבר לא רלבנטית.
כיום, על מנת להשתמש בויראליות של הרשת באופן האופטימלי והאפקטיבי ביותר יש להגיע לפרויקט מוכנים, עם תסריט מהודק, תכנון מקדים, כיוון ברור שאליו הולכים, יעדים, טיימינג מתאים, והרבה עזרה ותמיכה של "שגרירים" ברשת. אחרת נמצא את עצמנו מאוד מהר טובעים בין מיליוני השעות המועלות מדי חודש לערוצי הווידיאו השונים בעולם. ואז באמת חבל על הכסף.

עוד על הנושא תוכלו לצפות בסרטון הבא, מתוך הרצאה מאלפת שנינתה בכנס הרעיונות הבינלאומי TED.

http://www.youtube.com/watch?v=BpxVIwCbBK0&feature=share

פוסטים שאולי יענינו אותך

6 ביולי 2015 /

מהעולם הריאלי לעולם הוירטואלי

נכתב ע"י roy oliver

תחילת הדרך אז עד לפני 8 חודשים היית במצב שלכם, כשעוד חשבתי לעצמי מה כדאי לי לעשות עם עצמי בחיים, לאן עליי לפנות וכמו שהמבוגרים אומרים "מה עם לימודים". אם גם אתם באותו מצב כרגע, הגעתם למקום הנכון. כשעניתי לטלפון

1 באפריל 2014 /

הרפתקאות 1 באפריל גרסת 2014, איך יפתיעו אותנו השנה?

נכתב ע"י roy oliver

החלטתי לעשות סיכום קטנטן ומתומצת של מתיחות ה 1 באפריל שאותם הספקתי לתפוס השנה.
בעיקר בתחום שלנו.
ראיתי שחלק מהמתיחות כבר עברו מפה לאוזן, וחלקם עדיין לא הספיקו להפתיע אותנו

13 בפברואר 2014 /

קידום אתר וורדפרס מול לקדם אתר וויקס Wix Vs WordPress

נכתב ע"י roy oliver

הקדמה על חברת Wix   לפני שנתחיל לעשות את ההשוואה (הלא הכי הוגנת) בין מערכת ניהול התוכן WIX לבין מערכת ניהול התוכן (CMS) של WORDPRESS, אני רוצה לציין שאני מכיר את החבר'ה בWIX והם עושים אחלה עבודה כמה שנים רצופות, לא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות