מהעולם הריאלי לעולם הוירטואלי

תחילת הדרך

אז עד לפני 8 חודשים היית במצב שלכם, כשעוד חשבתי לעצמי מה כדאי לי לעשות עם עצמי בחיים, לאן עליי לפנות וכמו שהמבוגרים אומרים “מה עם לימודים”. אם גם אתם באותו מצב כרגע, הגעתם למקום הנכון. כשעניתי לטלפון של העזרה למשתחררים אמרתי לעצמי מה הם מנסים למכור לי הפעם, ולא להאמין שבאותו טלפון התמזל מזלי. כשבצד השני הייתה חיילת נחמדה ששאלה אותי מה עם לימודים ופסיכומטרי. לא חשבתי לעצמי כשאגיד לה שפרסום ושיווק זה משהו שמעניין אותי, יהפוך למשהו שארצה ללמוד ולהתעסק בהמשך חיי.

אז עידוד מההורים בוודאי שלא הזיק ואף התקבל בברכה, ופניי היו מועדות למיון במכללת Hackeru  ולראות את נושא הפרסום והשיווק באינטרנט, כאשר הדבר הראשון שעשיתי הוא לבדוק את המועד הקרוב של הקורס- שהיה למעשה ביום שלמחרת.

יוצאים לדרך

את האמת? בהתחלה המיון ארך 5 מפגשי בוקר ודי נראה שקל לי בתחום, ואפילו שאני נהנה ממנו. כשהכל קרה ממש מהר ועברתי את המיון בהצלחה, נרשמתי ללימודי בוקר למשך חמישה חודשים במפגשים של שלוש פעמים בשבוע.
תוך כדי הלימודים מכללת Hackeru מציעה השמה וכן סטאז’ של 150 שעות בחברות שמתעסקות בנושא, שלדעתי זו הזדמנות מדהימה לרכוש ידע נוסף ופרקטי להמשך הדרך בתחום השיווקי הכל כך גדול הזה ובעצם כניסה ראשונית אל התעשייה.

דניאל כהנוב ראש תחום ללימודי שיווק באינטרנט בהאקריו מחלק תעודות לבוגרי הקורס

בדרך אל המומחים

בהמשך למזל המתגלגל שלי הגעתי לחברת Optiwise, חברה מאוד גדולה ונחשבת (גם לטעמי) ובה נדרשתי למלא משימות, להתנהל בצוות קטן ואיכותי, ואם לשים את היד על הלב, הרגשתי ממש כאילו אני חלק מהצוות וממש לא הרגשתי כסטאז’ר בלי ניסיון.
כשנתקלתי בבעיה או לחילופין בשאלה, תמיד היה לי למי לפנות, וכשהשאלה שלי נראתה גדולה או צריכה חידוד, גם נהניתי לראות את הוויכוחים הסוערים בין חברי הצוות, ואת העצות והתובנות של כל אחד מהם, ולבסוף לשמוע את התשובה שכל חברי הצוות מסכימים עליה תוך התחשבות בדעתו של האחר.
הלימודים היו מאוד מעניינים ומאתגרים ובסיום האקריו שלחו אותי לסטאז’ ובזכותם ובעזרת שיתוף פעולה עם אופטיוייז רכשתי הרבה ניסיון פרקטי.
בחברת Optiwise השתמשתי בכלים המעשיים של התחום ובעצם את החשיפה הראשונית לעבודה עם לקוחות. האמון שנתנה בי החברה וההזדמנות לעבוד בחברה גדולה, הביא לי את המוטיבציה לבוא כל פעם מחדש ולהתמודד עם המשימות השונות שהתחום מכיל.

התמחות ב-Optiwise

דיונים על לוח המומחים

לסיכום, התהליך שלי מקבלת ההחלטה ועד לסיום הסטאז’ בחברה, לקח כשבעה חודשים, ואני אישית מאמין שהדברים הטובים בחיים מגיעים דווקא מהדברים הלא צפויים והספונטניים. בנימה זו, אני רוצה להודות למכללת Hackeru על הזמן הלימודי וההשקעה והאמונה בי להישלח לחברה כה גדולה ומצליחה ולהיות הראשון בה כסטאז’ר, ומצד שני חברת Optiwise על ההזדמנות, האמון, וההשקעה בי על מנת שאוכל להשתלב בתעשייה.
אם אתם רוצים לשאול אותי שאלות נוספות, להתייעץ  או סתם לפטפט אתם מוזמנים להרים טלפון: 0528325593

ניסן בכר- סיום הקורס
ניסן בכר- סיום הקורס

רוצים לחזור לקטע מיוחד במאמר?

שיתוף המאמר:

אולי יעניין אתכם גם:

כותבי המאמר: צוות אופטיוויז

Optiwise היא זרוע שירותי השיווק הדיגיטלי של חברת NGSoft ומתמחה במתן פתרון מקיף וכולל לשיווק מתקדם באינטרנט, באמצעות שורה של כלים מקצועיים מוכווני תוצאות. האפשרויות שמעניקה Optiwise מתאימות למגוון רחב של חברות ועסקים בתחומים שונים.

שירותיה של Optiwise מעניקים פתרון שיווקי כולל לעסקים בינוניים וגדולים המעוניינים להגדיל בצורה אפקטיבית את הנוכחות ברשת האינטרנט ולהביא יותר הזדמנויות עסקיות.

 

 
נגישות