מהעולם הריאלי לעולם הוירטואלי

6 ביולי 2015 /

תחילת הדרך

אז עד לפני 8 חודשים היית במצב שלכם, כשעוד חשבתי לעצמי מה כדאי לי לעשות עם עצמי בחיים, לאן עליי לפנות וכמו שהמבוגרים אומרים "מה עם לימודים". אם גם אתם באותו מצב כרגע, הגעתם למקום הנכון. כשעניתי לטלפון של העזרה למשתחררים אמרתי לעצמי מה הם מנסים למכור לי הפעם, ולא להאמין שבאותו טלפון התמזל מזלי. כשבצד השני הייתה חיילת נחמדה ששאלה אותי מה עם לימודים ופסיכומטרי. לא חשבתי לעצמי כשאגיד לה שפרסום ושיווק זה משהו שמעניין אותי, יהפוך למשהו שארצה ללמוד ולהתעסק בהמשך חיי.

אז עידוד מההורים בוודאי שלא הזיק ואף התקבל בברכה, ופניי היו מועדות למיון במכללת Hackeru  ולראות את נושא הפרסום והשיווק באינטרנט, כאשר הדבר הראשון שעשיתי הוא לבדוק את המועד הקרוב של הקורס- שהיה למעשה ביום שלמחרת.

יוצאים לדרך

את האמת? בהתחלה המיון ארך 5 מפגשי בוקר ודי נראה שקל לי בתחום, ואפילו שאני נהנה ממנו. כשהכל קרה ממש מהר ועברתי את המיון בהצלחה, נרשמתי ללימודי בוקר למשך חמישה חודשים במפגשים של שלוש פעמים בשבוע.
תוך כדי הלימודים מכללת Hackeru מציעה השמה וכן סטאז' של 150 שעות בחברות שמתעסקות בנושא, שלדעתי זו הזדמנות מדהימה לרכוש ידע נוסף ופרקטי להמשך הדרך בתחום השיווקי הכל כך גדול הזה ובעצם כניסה ראשונית אל התעשייה.

דניאל כהנוב ראש תחום ללימודי שיווק באינטרנט בהאקריו מחלק תעודות לבוגרי הקורס

בדרך אל המומחים

בהמשך למזל המתגלגל שלי הגעתי לחברת Optiwise, חברה מאוד גדולה ונחשבת (גם לטעמי) ובה נדרשתי למלא משימות, להתנהל בצוות קטן ואיכותי, ואם לשים את היד על הלב, הרגשתי ממש כאילו אני חלק מהצוות וממש לא הרגשתי כסטאז'ר בלי ניסיון.
כשנתקלתי בבעיה או לחילופין בשאלה, תמיד היה לי למי לפנות, וכשהשאלה שלי נראתה גדולה או צריכה חידוד, גם נהניתי לראות את הוויכוחים הסוערים בין חברי הצוות, ואת העצות והתובנות של כל אחד מהם, ולבסוף לשמוע את התשובה שכל חברי הצוות מסכימים עליה תוך התחשבות בדעתו של האחר.
הלימודים היו מאוד מעניינים ומאתגרים ובסיום האקריו שלחו אותי לסטאז' ובזכותם ובעזרת שיתוף פעולה עם אופטיוייז רכשתי הרבה ניסיון פרקטי.
בחברת Optiwise השתמשתי בכלים המעשיים של התחום ובעצם את החשיפה הראשונית לעבודה עם לקוחות. האמון שנתנה בי החברה וההזדמנות לעבוד בחברה גדולה, הביא לי את המוטיבציה לבוא כל פעם מחדש ולהתמודד עם המשימות השונות שהתחום מכיל.

התמחות ב-Optiwise
התמחות ב-Optiwise
דיונים על לוח המומחים
דיונים על לוח המומחים

לסיכום, התהליך שלי מקבלת ההחלטה ועד לסיום הסטאז' בחברה, לקח כשבעה חודשים, ואני אישית מאמין שהדברים הטובים בחיים מגיעים דווקא מהדברים הלא צפויים והספונטניים. בנימה זו, אני רוצה להודות למכללת Hackeru על הזמן הלימודי וההשקעה והאמונה בי להישלח לחברה כה גדולה ומצליחה ולהיות הראשון בה כסטאז'ר, ומצד שני חברת Optiwise על ההזדמנות, האמון, וההשקעה בי על מנת שאוכל להשתלב בתעשייה.
אם אתם רוצים לשאול אותי שאלות נוספות, להתייעץ  או סתם לפטפט אתם מוזמנים להרים טלפון: 0528325593

ניסן בכר- סיום הקורס
ניסן בכר- סיום הקורס

פוסטים שאולי יענינו אותך

1 באפריל 2014 /

הרפתקאות 1 באפריל גרסת 2014, איך יפתיעו אותנו השנה?

נכתב ע"י roy oliver

החלטתי לעשות סיכום קטנטן ומתומצת של מתיחות ה 1 באפריל שאותם הספקתי לתפוס השנה.
בעיקר בתחום שלנו.
ראיתי שחלק מהמתיחות כבר עברו מפה לאוזן, וחלקם עדיין לא הספיקו להפתיע אותנו

13 בפברואר 2014 /

קידום אתר וורדפרס מול לקדם אתר וויקס Wix Vs WordPress

נכתב ע"י roy oliver

הקדמה על חברת Wix   לפני שנתחיל לעשות את ההשוואה (הלא הכי הוגנת) בין מערכת ניהול התוכן WIX לבין מערכת ניהול התוכן (CMS) של WORDPRESS, אני רוצה לציין שאני מכיר את החבר'ה בWIX והם עושים אחלה עבודה כמה שנים רצופות, לא

9 בפברואר 2014 /

השפעת תוכן דינאמי על אתרכם ומשתמשיו

נכתב ע"י roy oliver

תוכן דינאמי הוא תוכן אשר מאפשר לגולשים ליצור עימו אינטראקציה בצורה ישירה, בין אם מדובר על תוכן אותו הגולשים עצמם כותבים ("תוכן גולשים"), ובין אם מדובר בתגובה או ביקורת על תוכן עריכתי מקצועי.
הכירו איך הוא תורם לאתרם, במה הוא מייחד אותו ואיך הוא עוזר לגולשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות