איך מבטלים את החלוקה החדשה בגימייל?

לפני כמה שבועות, החברה בגימייל החליטו לעשות קצת סדר בתיבת הדואר הנכנס שלנו, במקום שכל המיילים שלנו יגיעו לעמוד אחד, הם מחולקים היום שלוש קטגוריות:

החלוקה החדשה של המיילים בגימייל

המיילים שלנו מתחלקים היום ככה:

  • כל המיילים שבאמת מעניינים אותנו מגיעים ללשונית הראשית.
  • כל המיילים שמגיעים מפעילות חברתית ברשת – בין היתר,כל המיילים שמגיעים אלינו בגלל שחס וחלילה עשיתם לייק לאיזו תמונה של חתול בחשבון של מישהו שאתם הייתם איתו בתיכון ויש לו 40 אלף חברים שעושים לייק בחזרה.
  • דיוור קידום מכירות – כל המיילים שמגיעים אליכם בגלל שאישרתם פעם לקבל הצעות פעם ביום מבאליגם, אבל היום הם שולחים 3 פעמים בבוקר ועוד באליגם עודפים , באליגם מציאון ועוד ועוד…

אני חייב לומר שאני דווקא די מרוצה אישית מהחלוקה הזאת, יותר נוחה למשתמש, אממא, אם אתם משווקים באינטרנט והייתם רגילים לקבל תנועה לאתר שלכם דרך מיילים של דיוור ישיר או רשתות חברתיות, אתם עכשיו בבעיה, יש האומרים שחלה ירידה של עד 40% בתנועה מדיוור במיילים מאז החלוקה החדשה ואפשר להבין את זה.

אז אם אתם אחד מהשניים הבאים:

  • משווקים ברשת שרוצים בחזרה את התנועה שאבדה – כדאי לכם להפיץ את הדרך לביטול החלוקה הזאת בין המדוורים שלכם (שכנעו אותם שזה לטובתם כמובן)
  • כאלה שחושבים שהחלוקה הקודמת נוחה יותר.

זה בשבילכם:

ליד לשונית הדואר השיווקי , יש פלוס קטן, ליצחו עליו:

gmail2 וכאן תפתח לכם חלונית קטנה עם הלשוניות שלפיהן כרגע מחולק המייל שלכם.

אם אתם רוצים לבטל את החלוקה כולה או את חלקה, בטלו את הוי המאשר את החלוקה.

שימו לב שאתם יכולים להוסיף גם לחלוקה לשוניות נוספות :

  • פורומים – לשם יגיעו המיילים מגיעים מפורומים בהם אתם פעילים.
  • עדכונים – אם יש לכם אתר וורדפרס שמחובר למייל הזה תקבלו את ההודעה על גרסא חדשה ללשונית הזאת וכו’ וכו’.

gmail3

שמרו את הבחירה שלכם ואתם מוכנים לדרך!!!

 נכתב ע”י משה סמואל

רוצים לחזור לקטע מיוחד במאמר?

שיתוף המאמר:

אולי יעניין אתכם גם:

כותבי המאמר: צוות אופטיוויז

Optiwise היא זרוע שירותי השיווק הדיגיטלי של חברת NGSoft ומתמחה במתן פתרון מקיף וכולל לשיווק מתקדם באינטרנט, באמצעות שורה של כלים מקצועיים מוכווני תוצאות. האפשרויות שמעניקה Optiwise מתאימות למגוון רחב של חברות ועסקים בתחומים שונים.

שירותיה של Optiwise מעניקים פתרון שיווקי כולל לעסקים בינוניים וגדולים המעוניינים להגדיל בצורה אפקטיבית את הנוכחות ברשת האינטרנט ולהביא יותר הזדמנויות עסקיות.

 

 
נגישות