הנהג שלנו חברמן עכשיו גם בפייסבוק

זה לא סוד שמאז שנכנס הצ’ק אין לחיינו בסערה, רובנו הפכנו להיות מכורים ל”דיווחים חיים מהשטח”. וכתוצאה מההתלהבות מהיותנו במסעדה, בהופעה, בהצגה או אפילו סתם באיזה שוק או קניון, רוב החברים שלנו יודעים און ליין איפה אנחנו נמצאים, איפה היינו ואיפה אנחנו נוהגים להסתובב, ומן הסתם אנחנו יודעים זאת גם עליהם.

רבים אינם יודעים זאת, אך כשאתם מצ’וטטים בפייסבוק באמצעות הסמארטפון שלכם, בהנחה שלא חסמתם את אפשרות זיהוי המקום, כלמי שמתכתב איתכם יכול ללחוץ על האייקון הקטן של המפה שמתווסף אוטומטית לכל הודעה שלכם בפייסבוק, וכך לראות בדיוק מאיפה כתבתם לו. תם עידן “אני חולה אני לא אגיע לעבודה היום” כשהבוס יכול לראות שההודעה נכתבה מחוף הים. כן, זה עד כדי כך ספציפי.

ובפייסבוק, כמו בפייסבוק, כל דבר מתועד ונשמר. וכך בכל פעם שאנו מתויגים במקום כלשהו, המקום מסומן ב”מפה” של הטיים ליין שלנו. אם אתם לא יודעים על מה אני מדבר עברו לטיים ליין שלכם, וראו שאחת המשבצות מתחת לתמונת הקאוור היא מפה (אם אתם לא רואים אותה, לחצו על החץ הקטן כדי לפתוח את השורה השניה של הריבועים, אם אתם עדיין לא רואים אותה, כנראה שחסמתם את האפשרות במנגנון הפרטיות שלכם).

והנה נוצרת לה מפה של חייכם, איפה הייתם בארץ ובעולם, מתי ועם מי.  ועם ההתממשקות של כל האפליקציות והרשתות מבוססות המיקום עם פייסבוק, זה הופך ונהיה קל וזמין יותר. הנה אינסטגרם, שפייסבוק קנו, והנה פורסקוור, שמזמן מתממשקת באופן קבוע עם פייסבוק, ועכשיו הגיעה תורה של WAZE, אלופת אפליקציות הניווט  – הרשת החברתית של הנהגים – שהצטרפה לחגיגה.

ומה זה אומר? יאללה בלגן.

מעכשיו תוכלו לשתף לאן אתם נוסעים, עם מי אתם נוסעים, לראות את החברים שלכם נתקעים בפקקים, או את הדייט מבריז.

או בקיצור, אם עד עכשיו ידעתם איפה כולם היו, יהיו, או נמצאים – הרי  שמהרגע שתורידו את הגירסה החדשה של WAZE לסמארטפון שלכם, תוכלו לצפות בהם גם בדרכים.

רוצים לחזור לקטע מיוחד במאמר?

שיתוף המאמר:

אולי יעניין אתכם גם:

כותבי המאמר: צוות אופטיוויז

Optiwise היא זרוע שירותי השיווק הדיגיטלי של חברת NGSoft ומתמחה במתן פתרון מקיף וכולל לשיווק מתקדם באינטרנט, באמצעות שורה של כלים מקצועיים מוכווני תוצאות. האפשרויות שמעניקה Optiwise מתאימות למגוון רחב של חברות ועסקים בתחומים שונים.

שירותיה של Optiwise מעניקים פתרון שיווקי כולל לעסקים בינוניים וגדולים המעוניינים להגדיל בצורה אפקטיבית את הנוכחות ברשת האינטרנט ולהביא יותר הזדמנויות עסקיות.

 

 
נגישות