הפרסום בפייסבוק – עובד?

עושה רושם שלמרות שפייסבוק היא כיום אחת מהשחקניות העיקריות בתחום הפרסום והשיווק באינטרנט, עדיין רב הנעלם על הידוע. המפרסמים חלוקים בדעתם לגבי היעילות של הפרסום באינטרנט באמצעות פייסבוק במתכונת הPPC (תשלום על קליק), למרות שרובם תמימי דעים שתמהיל מדויק של פרסום, תוכן, עניין ואינטראקציה עם הקהל אכן מביא תוצאות בטווח הבינוני והארוך לעסק.

לכתבה בנושא באתר של גלובס לחצו כאן

כדי לנצל את הידע שנרכש בשנים האחרונות (פייסבוק עדיין צעירה, רק בת שש..) וכדי לפרסם בפייסבוק באופן אפקטיבי, כדאי לזכור את הנקודות הבאות:

1. פייסבוק אינה המדיה המתאימה לפרסום רכישה מיידית של מוצרים (קנה עכשיו) אלא ליצירת מערכת יחסים עם הלקוח לשם קניה עתידית.

2. הגדרת קהל היעד ופילוח מדויק שלו הינם כלים מצוינים בפייסבוק להצלחת הקמפיין, בעיקר בזכות היותה מבוססת על קשרי חברות ועניין.

3. יש לשלב בקמפיין תמונה המושכת את העין, קופי קצר וברור (או מסקרן) והכי חשוב – הנעה לפעולה

4. ניהול תקציב מדויק – סכום, זמן, ומה אנ ורוצים להשיג בסוופ של הקמפיין.

 

רוצים לחזור לקטע מיוחד במאמר?

שיתוף המאמר:

אולי יעניין אתכם גם:

כותבי המאמר: צוות אופטיוויז

Optiwise היא זרוע שירותי השיווק הדיגיטלי של חברת NGSoft ומתמחה במתן פתרון מקיף וכולל לשיווק מתקדם באינטרנט, באמצעות שורה של כלים מקצועיים מוכווני תוצאות. האפשרויות שמעניקה Optiwise מתאימות למגוון רחב של חברות ועסקים בתחומים שונים.

שירותיה של Optiwise מעניקים פתרון שיווקי כולל לעסקים בינוניים וגדולים המעוניינים להגדיל בצורה אפקטיבית את הנוכחות ברשת האינטרנט ולהביא יותר הזדמנויות עסקיות.

 

 
נגישות