חדש בפייסבוק: רשימות עניין

14 במרץ 2012 /

בפייסבוק לא מפסיקים להתרענן ולחדש. עובדה שללא ספק עוזרת לה להישאר בראש החץ של מהפכת התקשורת החברתית של תקופתנו.

עוד לא נרגענו מהטיים ליין האישי, והנה הגיע הטיים ליין לעמודים העסקיים. עוד לא הספקנו להבין מה ואיך בדיוק משתמשים בו, והנה אנו מתבשרים על פרסומות שהולכות להופיע לנו בפיד ובאפליקציות. עוד לא יבשה העט על חתימות הצ'קים של המפרסמים, וכבר פייסבוק מכריזים על שינוי נוסף, הפעם לטובת הגולשים (רגע, לא צריך להתלהב, גם המפרסמים מרוויחים מזה מן הסתם): רשימות עניין.

אז במה בעצם מדובר?

מעכשיו אנחנו יכולים ליצור לעצמנו רשימות של דברים שמעניינים אותנו – בין אם זה חברים שלנו, בין אם זה מפורסמים או אנשים שחשוב לנו לעקוב אחרי התכנים שלהם, בין אם זה עמודים עסקיים של חברות ועסקים שאנו רוצים להיות בקשר איתם, או כל תוכן אחר שזמין בפייסבוק. כלומר אנחנו יכולים לבנות לנו מעין עיתון אינטראקטיבי המיועד רק לנו ומעניין רק אותנו. ולא רק זה, אנחנו יכולים ליצור אחד כזה גם בשביל אחרים. כלומר להזין תכנים לרשימת עניין משלנו ושאנשים אחרים יהיו "מנויים"  אליה.

ואיך זה עוזר למרסמים? מן הסתם, יהיה אפשר לשתות בהמשך ברשימות העניין שלנו פרסומות המדברות בדיוק בנושאים שמעניינים אותנו.. לא גאוני?

פרטים נוספים והסבר על השימוש ברשימות העניין ראו בקישורים הבאים:
http://www.holesinthenet.co.il/archives/40134
http://www.newsgeek.co.il/facebooks-new-interest-lists/

 

פוסטים שאולי יענינו אותך

6 ביולי 2015 /

מהעולם הריאלי לעולם הוירטואלי

נכתב ע"י roy oliver

תחילת הדרך אז עד לפני 8 חודשים היית במצב שלכם, כשעוד חשבתי לעצמי מה כדאי לי לעשות עם עצמי בחיים, לאן עליי לפנות וכמו שהמבוגרים אומרים "מה עם לימודים". אם גם אתם באותו מצב כרגע, הגעתם למקום הנכון. כשעניתי לטלפון

1 באפריל 2014 /

הרפתקאות 1 באפריל גרסת 2014, איך יפתיעו אותנו השנה?

נכתב ע"י roy oliver

החלטתי לעשות סיכום קטנטן ומתומצת של מתיחות ה 1 באפריל שאותם הספקתי לתפוס השנה.
בעיקר בתחום שלנו.
ראיתי שחלק מהמתיחות כבר עברו מפה לאוזן, וחלקם עדיין לא הספיקו להפתיע אותנו

13 בפברואר 2014 /

קידום אתר וורדפרס מול לקדם אתר וויקס Wix Vs WordPress

נכתב ע"י roy oliver

הקדמה על חברת Wix   לפני שנתחיל לעשות את ההשוואה (הלא הכי הוגנת) בין מערכת ניהול התוכן WIX לבין מערכת ניהול התוכן (CMS) של WORDPRESS, אני רוצה לציין שאני מכיר את החבר'ה בWIX והם עושים אחלה עבודה כמה שנים רצופות, לא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות