פייסבוק – גירסת הילדים

באופן רשמי, מעל גבי התקנונים הארוכים והלא תמיד מובנים של פייסבוק, מוצהר בגלוי: השימוש בפייסבוק הוא מגיל 13 ומעלה בלבד. לא שבני 13-16 לא נחשבים ילדים לטעמנו, אבל פייסבוק, שמודעת לסכנות האורבות לילד התמים הנקלע לציפורניו של יוזר מזויף שמאחוריו עומדת דמות עם כוונות לא טהורות בלשון המעטה, או סתם למניפולציות וקרבות וירטואליים אכזריים כאלה ואחרים, לא רוצה לקחת אחריות על הנושא הזה, ואף מגבילה מבחינה טכנולוגית את ההרשמה לגילאים המתאימים.

אבל כמו שכל ילד יודע, ולא משנה באיזה גיל, הדבר הכי קל זה לזייף את פרטיך האישיים.. והופ! גם לילד בן 8 יש פרופיל בפייסבוק. עם תמונה, עם פוסטים, עם חברים, עם הכל. על פי ההערכות ישנם כיום למעלה מ-7 מיליון ילדים רשומים בפייסבוק, אשר אינם “אמורים” להסתובב שם. פייסבוק כבר הרבה זמן שמים עין על האוצר הגלום הזה והפוטנציאל הכלכלי והוויראלי של עולם הילדים, ולאחרונה החליטו לבצע נסיונות משפטייים וטכנולוגים על מנת להשתלט באופן חוקי ואפקטיבי גם על התחום הזה.

ראו כתבה בנושא באתר ניוזגיק

רוצים לחזור לקטע מיוחד במאמר?

שיתוף המאמר:

אולי יעניין אתכם גם:

כותבי המאמר: צוות אופטיוויז

Optiwise היא זרוע שירותי השיווק הדיגיטלי של חברת NGSoft ומתמחה במתן פתרון מקיף וכולל לשיווק מתקדם באינטרנט, באמצעות שורה של כלים מקצועיים מוכווני תוצאות. האפשרויות שמעניקה Optiwise מתאימות למגוון רחב של חברות ועסקים בתחומים שונים.

שירותיה של Optiwise מעניקים פתרון שיווקי כולל לעסקים בינוניים וגדולים המעוניינים להגדיל בצורה אפקטיבית את הנוכחות ברשת האינטרנט ולהביא יותר הזדמנויות עסקיות.

 

 
נגישות