ניתוח אנליטיקס מתקדם

מה הכוונה ניתוח אנליטיקס מתקדם?

אנחנו משקיעים המון משאבים להביא לאתר יותר גולשים ויותר חשיפה, אבל זה לא תמיד מספיק ותנועה רחבה לאתר לא תמיד מחזירה לנו את ההשקעה. לכן אנחנו מעניקים ללקוחותינו את האפשרות להפיק יותר מהאתר שלהם.
באמצעות מחקר אנליטיקס מתקדם בשילוב של כלים מתקדמים, נוכל לחקור לעומק את ביצועי האתר שלכם, להכיר לכם יותר טוב את קהל הגולשים וכיצד הוא מתנהג באתר, לבדוק את משפכי ההמרה באתר וכיצד ניתן לשפר אותם על מנת להביא ליותר פניות ויותר רכישות.

איך בדיוק עובד התהליך?

קובעים ביחד את היעדים - מה תרצו לשפר ולהשיג באתר שלכם? יותר הרשמות לדיוור? יותר לידים עסקיים? שהגולשים יעמיקו יותר בתוכן המקצועי? או פשוט שירכשו יותר ויכניסו יותר כסף?
ברגע שהיעדים ברורים, אנחנו יודעים מה נרצה למדוד ואיפה. נגדיר פרמטרים למדידה בחשבון הגוגל אנליטיקס של האתר, נצבור בו מספיק נתונים, נחקור לעומק, נצליב נתונים ונבצע השוואות.


שימוש בכלים משלימים

במקביל לניתוח של גוגל אנליטיקס, אנו נוהגים להשתמש בכלים משלימים למעקב אחר התנהגות גולשים (מפות חום של תנועת עיניים ועכבר, אופטימיזציה של שדות בטפסים, התפלגות הקלקות ועומק גלילה בעמודים).
כלים אלו מכסים רבדים שגוגל לא תמיד מצליח לשקף לנו ועשויים להוביל למסקנות מעניינות דרכן ניתן לשפר את ביצועי האתר.


הדו"ח המסכם

כל תהליך מסתיים בהגשת דו"ח מסקנות והמלצות בהתאם ליעדים שהוגדרו בתחילת הדרך. אנו מקפידים לשקף בדוחות שלנו את הנתונים וכיצד הגענו למסקנות והמלצות שלדעתנו המקצועית עשויים להוביל לשינוי חיובי באתר.
לאחר יישום ההמלצות, רצוי לבצע ניטור ומעקב מחדש על מנת לבחון את השיפור שחל באתר.

למה לעבוד איתנו?

ידע מקצועי, סקרנות ויכולת אנליטית הם המרכיבים המנצחים במחקר איכותי.
המחקרים נערכים על ידי צוות שהתנסה היטב בשיפור יחסי המרה באתרים, השיג תוצאות יפות בהגדלת ההכנסה באתרי סחר וכמות הלידים באתרים עסקיים.
אתם מוזמנים ליצור קשר, להיפגש ולהכיר את הנפשות הפועלות.

google-partner-rgb-search

מוזמנים להתייעץ

לקביעת פגישת יעוץ בלתי מחייבת, אנא מלאו את הפרטים הבאים

    נגישות