פרסום באינטרנט (PPC)

למה PPC בכלל?

תחום הפרסום הממומן (PPC) נמצא בצמיחה מתמדת בשנים האחרונות, יותר ויותר עסקים מעבירים את תקציבי הפרסום שלהם לדיגיטל והם יודעים טוב מאד מדוע. היכולת לבחון את ביצועי הקמפיין עד רמת החשיפה הבודדת, הגמישות לבצע שינויים באופן מיידי והחזר ההשקעה המוכח שניתן לכמתו באופן מדויק, מעניקים למנהל השיווק כלי עוצמתי, חכם ואפקטיבי מאין כמוהו בעולם הפרסום המודרני.

מדוע אופטיוויז עדיפה על חברות אחרות?
הייחודיות של אופטיוויז מבית NGSoft היא ביכולת מוכחת של שילוב חשיבה יצירתית לכל אורך הדרך, יחד עם הכלים הטכנולוגים והפיצ'רים הכי מתקדמים כיום. מי שעובד עם אופטיוויז מכיר מקרוב את השקיפות המלאה, השירות הבוטיקי החם והמקצועיות חסרת הפשרות של צוות המומחים. לעולם לא ניתן לכם המלצה שלא היינו מיישמים עבור החברה שלנו.

מדוע חשיבה יצירתית חשובה כ"כ בקידום ממומן?
מאד פשוט – הצרכן הממוצע נחשף למעל 10,000 (!) מסרים במהלך היום. עם כ"כ הרבה גירויים מסביב, מאד קשה להוציא אותו מהאדישות. חשיבה יצירתית באה לידי ביטוי לא רק במודעות עם קריאטיב טוב, אלא מתחילה כבר בשלב האיפיון ותכנון פריסת המדיה. הניסיון שלנו מלמד שפיצוח יצירתי של קהל היעד, בשילוב עם הטכנולוגיה הכי עדכנית עשוי להוביל למקומות ייחודיים בהם המתחרים שלכם לא נמצאים ובכך לשפר משמעותית את ביצועי הקמפיין, תוך הוזלת עלויות המדיה.

עבור איזה לקוחות אופטיוויז מנהלת קמפיינים דיגיטליים?
אופטיוויז צברה קילומטראז' עצום בניהול מגוון רחב של תחומי עיסוק שונים, בכל הפלטפורמות המובילות (גוגל, פייסבוק, לינקדאין, טוויטר, אאוטבריין ועוד). הניסיון שצברנו חוסך לכם הרבה 'שכר לימוד' וחבלי לידה שכואבים בכיס. הלקוחות שלנו נעים בין עסקים קטנים שמאמינים בשיווק דיגיטלי שרואים בנו שותף לצמיחה שלהם, ועד מותגים גדולים ומוכרים שעובדים עם NGSoft, מכירים ואוהבים את הסטנדרט בו פועלת החברה ושמחים להרחיב פעילות ולתת לחברה לנהל עבורם גם את תחום ה Web marketing של המותג.

מי עומד בראש התחום?
טל לברון, בעל תואר ראשון בפרסום וניסיון קריאטיבי עשיר ממשרד פרסום מהחמישייה הראשונה. בשנים האחרונות צבר ניסיון רב בניהול ואניליזה של קמפיינים דיגיטליים עתירי תקציב בשוק הבינלאומי למותגים מהגדולים והמוכרים בעולם, וכיום חלוץ בתחום חדשני בעולם ה PPC – גרילת דיגיטל (שימוש לא קונבנציונלי במדיה דיגיטלית למיקסום ביצועים במינימום עלות).

 
 

מוזמנים להתייעץ

לקביעת פגישת יעוץ בלתי מחייבת, אנא מלאו את הפרטים הבאים

    נגישות