קידום אורגני (SEO)

קידום אתרים בגוגל

למה SEO בכלל?
העסק שלך באינטרנט! עכשיו הזמן לוודא שהאתר שלך יופיע במקומות טובים בחיפושים רלוונטים בגוגל. צוות מומחי הSEO שלנו אלוף בשיפור מיקומי הנכסים הדיגיטלים בגוגל, עם דגש על מציאת פתרונות יצירתיים לאתרי סחר ופרויקטים מורכבים במיוחד.

מדוע אופטיוויז עדיפה על חברות אחרות?
הייחודיות של אופטיוויז מבית NGSoft היא ביכולת מוכחת של שילוב חשיבה יצירתית לכל אורך הדרך, יחד עם הכלים הטכנולוגים והפיצ'רים הכי מתקדמים כיום. מי שעובד עם אופטיוויז מכיר מקרוב את השקיפות המלאה, השירות הבוטיקי החם והמקצועיות חסרת הפשרות של צוות המומחים. לעולם לא ניתן לכם המלצה שלא היינו מיישמים עבור החברה שלנו.


מדוע חשיבה יצירתית חשובה כ"כ בקידום אורגני?
בעולם בו הפרטמרטים המשפיעים על גוגל הם לא רק טכנים, אלא מושפעים עמוקות גם על ידי חווית המשתמש, מיקום פיזי וזיהוי הצרכים המדויקים של כל משתמש ומשתמש בכל שאילתא במנוע החיפוש, החשיבה היצירתית היא חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה שלנו ולפי הניסיון המוכח שצברנו, פתרונות יצירתיים מביאים ערך מוסף במימוש היעדים העסקיים שנקבעו.


עבור איזה לקוחות אופטיוויז מנהלת את הקידום האורגני?
החל מעסקים קטנים וסטארט אפים ועד מותגים מהמובילים בישראל ונכסים דיגיטליים בעלי טראפיק גדול במיוחד. צברנו ניסיון עצום בקידום של כל סוגי האתרים, ואנו תמיד שמחים לקחת על עצמנו אתגרים חדשים, מורכבים ככל שיהיו!


מי עומד בראש התחום?
יובל קנר, בעל תואר ראשון במדעי המחשב, מגיע מעולם הפיתוח כמתכנת בחברת תיקשורת בינלאומית כולל היכרות מעמיקה עם עולם היזמות והסטארט אפים. יובל בעל ניסיון עשיר של מעל 6 שנים בSEO , כולל ניסיון בקידום מגוון רחב מאד של נכסים דיגיטלים, ביניהם של האתרים הגדולים והמוכרים בישראל. ההתמחות של יובל היא במציאת דרכים יצירתיות לפתרון בעיות מורכבות בקידום האורגני תוך שימוש בכלים הטכנולוגים העדכניים.

מה נוכל להציע במסגרת הפעילות איתנו

  • ליווי מקצועי של מומחה SEO בשלבי ההקמה של אתר חדש.
  • ניסיון רב בקידום  אתרי סחר ושיפור יחסי המרה.
  • ניהול מוניטין (ORM) ודחיקת תוצאות שליליות.
  • קידום אפליקציות (ASO).
  • חבילות ייעוץ SEO לאתרים מורכבים.
  • הוצאה מעונש ידני של גוגל.
  • הנגשת אתרים.
  • מתניעי צמיחה לעסק או סטארט אפ (Growth Hacking).

מוזמנים להתייעץ

לקביעת פגישת יעוץ בלתי מחייבת, אנא מלאו את הפרטים הבאים

    נגישות